ماژول-فیبرنوری-سیسکو-مدل-GLC-LH-SMD

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD

Cisco GLC-LH-SMD SFP Module
300,000 تومان
جهت سفارش کالا لطفا با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید

مشخصات

برند Cisco
مدل دستگاه GLC-LH-SMD
نرخ انتقال 1000Mbps
نوع کانکتور LC
نوع کابل MMF SMF
حداکثر فاصله مورد پشتیبانی MMF:550M SMF:10000M
طول موج 1310nm
قابلیت Hot Swapable yes
استاندارد ها IEEE 802.3z
گارانتی 18 ماه شهر شبکه